תחרות השחייה השנתית הפנימית 2008 עטרה בלומוביץ מרכז שיקום וספורט אילן חיפה

יום חמישי, 3 ביולי 2008, התקיימה בבריכת מועדון השיקום והספורט אילן חיפה שבקרית חיים אליפות שחיה מיוחדת במינה, אליפות בה נטלו חלק כל שחייני המועדון, כולל נכים שאינם מסוגלים לשחות בכוחות עצמם ונעזרים במדריך או בציוד עזר. אנו מקיימים תחרות זו מזה למעלה מעשר שנים, והיא הפכה כבר למסורת מבורכת, שהנכים, ילדים כבוגרים, מצפים לה בכיליון עיניים מידי שנה. השנה ניצלנו את האירוע החגיגי גם כדי להעניק מלגות לספורטאים היצוגיים שלנו. המלגות הינן פרי יוזמתה של ועדת הספורט של אילן בראשות מר שאול סווירי, שהחליטה, זו הפעם הראשונה, לעודד את הספורטאים שנימנים על הסגל האולימפי, סגל העתודה לאולימפיאדת לונדון 2012 והסגל הצעיר של הספורטאים הנכים בישראל.את הטקס הנחה מר עוזי פרלה, מנהל מרכז הספורט. באירוע נכחו מר אהוד רצאבי – יו"ר אילן, מר שאול סווירי - ראש ועדת הספורט, מר שמעון צוריאלי – מנכ"ל אילן, גב' שרה לבנשטיין – יו"ר אילן חיפה, גב' אורה גלבוע, מר איתן ברגבאום, מר אורי פלד, מר מרטין אקר ומר גיורא לב - חברי הנהלת מרכז הספורט ומר נחמן וולף – מנהל הכספים וסגן מנהל מרכז הספורט. האורחים המכובדים כובדו בהענקת המלגות. מקבלי המלגות הם : ענבל פיזרו – שחיינית הזהב של הסגל האולימפי.

מר אהוד רצאבי , יו"ר אילן , מעניק מלגה לענבל פיזרו.
 
איאד שלבי ואראל הלוי – שחייני סגל כסף; לירן גבע – שחקן טניס שולחן סגל כסף; מור מסרי, טל אגמון, אוסאמה ביאטרה, מתן חונה וטל פרל – שחייני העתודה לאלא סאוסן – שחיינית הסגל הצעיר ואסף גופר שחקן עתודה בטניס שולחן.
הגב' אורה גלבוע , חברת הנהלת אילן חיפה , מעניקנה מלגות לטל אגמון ואסף גופר.

 הטקס הסתיים בפרידה מגב' סיגל לזרוביץ, מנהלת סניף אילן חיפה שהחליטה, לצערנו, לעזוב את תפקידה. גב' שרה לבנשטיין ומר עוזי פרלה העתירו שבחים על תיפקודה של סיגל במשך אחת עשרה שנות עבודתה. בין השאר אמר מר פרלה : "... סיגל, תענוג היה לעבוד איתך במשך כל השנים הללו. נכון שהיו לנו מידי פעם חילוקי דעות או שוני בגישות, אך, ייאמר לזכותך, תמיד ידעת לשים את טובת אילן והילדים הנכים במקום הראשון. אני בטוח שהשארת חותם עמוק באילן חיפה." מר פרלה העניק לסיגל את מדליית המועדון כמזכרת וכאות הערכה והוקרה על פועלה. בהזדמנות זו איחל למחליפתה של סיגל, הילית פולגר, הצלחה בתפקידה החדש.

בתמונה מימין לשמאל: הגב' שרה לבינשטיין , יו"ר אילן חיפה , מר עוזי פרלה , מנהל מרכז הספורט , והגב' סיגל לזרוביץ , מנהלת סניף חיפה היוצאת
 
 
במהלך האליפות חולקו גם גביעים לשלושה ספורטאים צעירים שלנו 

דבורה לוגסי זכתה במגן כשחיינית מצטיינת לשנת 2008

נדב חזן בן ה-10 זכה בגביע כשחיין המצטיין, ותגלית השנה – מתן וקנין – רק בן 6 - שקיבל גביע מידיה של גב' סיגל לזרוביץ.
מר נחמן וולף , סמנכ"ל מרכז הספורט ומנהל וכספים , מעניק את גביע השחיין המצטיין לנדב חזן.
 
את האליפות ניהלה ביד רמה גב' אביטל לוי, רכזת השחייה. אי אפשר היה שלא להתפעם מההתרגשות שניכרה על פניהם של כל השחיינים ומהחיבה והעידוד שהרעיפו עליהם המדריכים.
כולם כבר מצפים לתחרות בשנה הבאה!