לוח פעילויות לחברי איל"ן

מסודר לפי א"ב:

אופניים

מידע נוסף

  • מטפל/ מדריך אלינה ברגבאום
  • ימים א'
  • שעות 16:00-18:30
  • מיקום אולם הכדורסל

אופניים

מידע נוסף

  • מטפל/ מדריך איציק בראייא
  • ימים ה'
  • שעות 17:00-19:00
  • מיקום אולם הכדורסל

בוצ'ה נבחרת

מידע נוסף

  • מטפל/ מדריך אורנה ויסבך
  • ימים ג', ה'
  • שעות 15:30-18:30
  • מיקום אולם גדול

בוצ'ה שיקום

מידע נוסף

  • מטפל/ מדריך אלכס פרידמן
  • ימים א', ג', ה'
  • שעות 16:00-18:30
  • מיקום אולם הטניס

דיקור

מידע נוסף

  • מטפל/ מדריך גבי דוקטורס
  • ימים א', פעם בשבועיים
  • שעות 16:00-18:30
  • מיקום חדר ג'קוזי

התעמלות

מידע נוסף

  • מטפל/ מדריך אולגה גומובה
  • ימים א', ג', ה'
  • שעות 15:00-17:00
  • מיקום ג'ימבורי

התעמלות במים

מידע נוסף

  • מטפל/ מדריך אולגה גומובה
  • ימים ה'
  • שעות 18:00-19:00
  • מיקום בריכה גדולה

התעמלות מתקנת

מידע נוסף

  • מטפל/ מדריך איגור סנין
  • ימים א', ג', ה'
  • שעות 16:00-19:00
  • מיקום חדר התעמלות

טווינא

מידע נוסף

  • מטפל/ מדריך שיר קובי
  • ימים א'
  • שעות 15:30-19:30
  • מיקום חדר מסאז'

טניס שדה

מידע נוסף

  • מטפל/ מדריך אבי מסר
  • ימים א', ג', ה'
  • שעות 16:00-20:00
  • מיקום מגרש טניס

טניס שולחן

מידע נוסף

  • מטפל/ מדריך קרן רגול
  • ימים א', ג', ה'
  • שעות 15:30-19:30
  • מיקום חדר פינג- פונג

יוגה

מידע נוסף

  • מטפל/ מדריך נתנאלה ויסברג
  • ימים ג'
  • שעות 16:00-19:00
  • מיקום חדר פרקט

יצירה

מידע נוסף

  • מטפל/ מדריך מיכל שושני
  • ימים א', ג', ה'
  • שעות 16:00-19:00
  • מיקום חדר יצירה

לימודי שחיה

מידע נוסף

  • מטפל/ מדריך טטיאנה קוריס
  • ימים א', ג', ה'
  • שעות 15:30-18:30
  • מיקום בריכה גדולה

מחשבים

מידע נוסף

  • מטפל/ מדריך יגאל/ אלכס/ מירי
  • ימים א', ג', ה'
  • שעות 16:00-18:30
  • מיקום חדר מחשבים (קפיטריה)

מסאז'

מידע נוסף

  • מטפל/ מדריך אווה גודמבה
  • ימים א', ג', ה'
  • שעות 15:30-19:30
  • מיקום חדר מסאז'

מסאז'

מידע נוסף

  • מטפל/ מדריך איה וינובר
  • ימים ג'
  • שעות 15:30-19:30
  • מיקום חדר מסאז'

משחקי יו

מידע נוסף

  • מטפל/ מדריך מירי בנדרסקי
  • ימים ג'
  • שעות 16:00-18:00
  • מיקום מועדונית

סריגה

מידע נוסף

  • מטפל/ מדריך טוני סטרולוביץ
  • ימים א'
  • שעות 16:00-18:30
  • מיקום מועדונית

פלדנקריז

מידע נוסף

  • מטפל/ מדריך איה ראם
  • ימים ג'
  • שעות 15:30-19:00
  • מיקום חדר ג'קוזי

ריקודים

מידע נוסף

  • מטפל/ מדריך תמר סורוקה
  • ימים א'
  • שעות 18:45-20:15
  • מיקום חדר פרקט

ריקודים

מידע נוסף

  • מטפל/ מדריך מרגרטה פוליאקוב
  • ימים ב'
  • שעות 18:45-21:15
  • מיקום אולם הטניס

ריקודים

מידע נוסף

  • מטפל/ מדריך מרגרטה פוליאקוב
  • ימים ה'
  • שעות 19:30-21:15
  • מיקום אולם הטניס

שחיה טיפולית

מידע נוסף

  • מטפל/ מדריך רמזי קדאח
  • ימים א', ג', ה'
  • שעות 15:30-19:00
  • מיקום בריכה טיפולית

שחיה תחרותית

מידע נוסף

  • מטפל/ מדריך יעקב ביננסון
  • ימים עפ"י מערכת אישית
  • שעות עפ"י מערכת אישית
  • מיקום בריכה גדולה